Скільки акумулятор не заряджай, а все одно за батарейками бігти доведеться

Аверс » Містичні історії, легенди » Чорний Ведмідь: легенда про скарб в печері

Чорний Ведмідь: легенда про скарб в печері

Дата публікації: 04 Квітня 2023 в 16:08

Поміщикам, купцям, бандитам, іншим людям доводилося зберігати свої багатства у землі, особливо коли не мали іншого виходу, наприклад, перед вимушеним від'їздом на заслання або в лихі часи.

Щоб приховати свої скарби від любителів поживитися коштом інших, вони ховали їх у потаємних місцях, а орієнтирами були окремі дерева, камені та пагорби, які були легко відшукати за прикметами на місцевості. Люди, які ховали свої багатства, часто вдавалися до містичних технік, таких як читання замовлянь, жертвопринесення і магічні ритуали, щоб захистити свій скарб від інших.

Вірогідність втратити свідомість від бісівської сили була дуже великою, тому що було відомо, що біси можуть заплутати людину. Шукати скарби було небезпечною справою, іноді це може призвести до смерті. Так, наприклад, якщо господар землі закладав свій скарб на "40 голів", то неминуча смерть чекала на перших 40 осіб, які спробували витягти скарб із землі. Однак, 41-й пошукач скарбу міг безпечно забрати скарб для себе.

Одна з найбільш відомих містичних історій про пошуки скарбів в Україні пов'язана з містом Кам'янець-Подільський. За легендою, у 16 столітті турецький загарбник Ахмед-паша вдерся до міста і вимагав від місцевих жителів відкупу в обмін на їх життя. Місцеві жителі вирішили зібрати всі свої кошти та цінності та заховати їх від загарбників. Скарб було зарито в глибини землі, а над ним здійснено магічний обряд з намистинами та іншими реліквіями. Після того, як турки покинули місто, скарб зник безслідно, а його місце ніхто не знав.

Ще одна містична історія пов'язана з пошуками скарбу в Карпатах. Легенда розповідає про заможного князя, який зарив свій скарб в одному з лісів на півночі України. Князь став жертвою підступного вбивства, і його скарб був забутий на багато століть. Віщувалося, що князь заповідав своїй дружині зберегти скарб, виконавши магічний обряд з голубами та зірками. Ліс, в якому заритий скарб, досі вважається небезпечним і нещасливим місцем.

Інша містична історія пов'язана з замком Радомишль. За легендою, в замку був заритий скарб, але тільки той, хто вміє розгадувати загадки, зможе його знайти. Пошуки тривали багато років, але ніхто не зміг знайти цей скарб. Лише один чоловік, званий "Чорний Ведмідь", зумів знайти його. Він був відомий як відьмак, який здійснював різноманітні магічні ритуали та заговори. Люди вірили, що він може спілкуватися з духами та мав надприродні здібності.

За легендою, "Чорний Ведмідь" дізнався про скарб під час своїх візій, які він часто мав від духів. Він відправився на пошуки скарбу, знаючи, що це небезпечна місія, але його бажання знайти скарб переважило над страхом.

Через деякий час він прибув до старого замку, де, за легендою, мав знаходитися скарб. Замок був занедбаний та зруйнований, і знайти вхід було непросто. Проте Ведмідь був впертий та відчайдушний, і він знайшов таємний вхід до замку.

Після довгих пошуків, відьмак "Чорний Ведмідь" знайшов цей скарб. Він був захований у глибокому підземеллі замку, і складався із золотих монет, коштовності в та дивних артефактів, які він ніколи не бачив раніше.

Але знаходження скарбу не було безпечним для Ведмедя. При виході з підземелля, його застали охоронці замку, які сприйняли його як злодія та напали на нього. Зрозумівши, що йому загрожує небезпека, Ведмідь вирішив використати свої магічні здібності. Він викликав духів, яких обернув проти нападників, і захистили його від них.

Після цього події, Ведмідь відправився на південь України, де згідно з легендою, захований був скарб степових кочівників. Цей скарб складався зі золотих монет, прикрас та цінних каменів. Але шукачам було не легко знайти його, адже він був захований в пустелі, на великій відстані від населеного пункту.

Ведмідь, відчуваючи небезпеку, вирішив попросити допомоги у місцевих шаманів. Вони провели над скарбом магічні обряди, захистили його від нечистої сили та знайшли найбільш безпечний шлях до нього. Загальні зусилля дали свої результати, і відьмак Ведмідь знайшов скарб.

Але, як завжди буває, з багатством приходить й небезпека. Через деякий час після повернення до свого рідного міста, відьмак Ведмідь був знайдений мертвим.

Люди пов'язували його смерть з тим, що на нього налягло прокляття через те, що він розкопав із землі той скарб. Але в країні з'явилася ще одна легенда, яка стверджує, що смерть Ведмедя була наслідком того, що він використовував золото з проклятого скарбу для здійснення злочинів та насильств.

Ця легенда звучить дуже жахливо, але все ж таки не можна відкидати можливість, що в пошуку скарбів можуть бути втягнуті містичні та суперечливі сили, які можуть мати величезний вплив на людину. Тому завжди потрібно бути обачним та обережним, коли йдеться про шукачів скарбів.

Вищезгадана історія про відьмака "Чорного Ведмедя" є містичним переказом та народною легендою, а не історичним фактом.


Ваш Олександр Максимчук!
Найкраща нагорода для мене як автора - ваш лайк у соціальних мережах (розкажіть друзям про цю статтю), а також підписуйтеся на мої нові статті (просто вкажіть у формі нижче свою адресу електронної пошти і ви будете першими, хто їх читатиме)! Не забувайте коментувати матеріали, а також запитуйте будь-що щодо пошуку скарбів! Я завжди відкритий до спілкування і стараюся відповідати на всі ваші запитання, прохання і зауваження! Зворотний зв'язок на нашому сайті працює стабільно - не соромтеся!
Оцініть мою публікацію
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (голосів: 24, рейтинг: 4,46 з 5)
Завантаження...





Коментарів до статті: 2
  • За переказами мого діда, його пращури теж займались пошуками скарбів і під час пошуку одного з них сталася неприємна історія , напевно клад був заговорений, загуркотіло ,заревіло,вітер здійнявся, громовиця, коні втекли, земля здригалась....

Додати свій коментар:

Увійти через соцмережі: 


*:


Чи знаєте Ви, що...
  • За законами України, найняті для пошуків скарбу люди, а також ті, для кого пошуки скарбів входять у професійні обов'язки (наприклад, археологи), шукачами скарбів не є і на скарб претендувати не можуть...