Помилки та недоліки, початківців скарбошукачів
Сьогодні ми поговоримо про поширені помилки серед новачків у пошуках скарбів. Дуже часто люди починають займатися скарбошукацтвом з цікавості та захоплення, або ж після вивчення історичної літератури, дослідження карт та довгих годин проведених у бібліотеці свідомо купуючи металошукач. Проте всі новачки мають пройти етап навчання через досвід, і тому неодмінно зустрічаються з тими самими помилками.
Спробуймо коротко розібратись в основних помилках молодого-скарбошукача, щоб пошук був цікавішим і щоб залишалась надія на знахідки, які для кожного пошуковика мають свою вагу.
Невміле застосування дискримінації
Якщо Ви купили металошукач вітаю! І коли Ви з приладом уже на полі або в лісі, настає перше розчарування: зустрічається якесь сміття, таке як пробки, фольга, консервні банки та інше металеве сміття, яке не має матеріальної цінності. Але чи все настільки погано?
Багато молодих-скарбошукачів наївно вважають, що налаштувавши свій прилад тільки на пошук кольорових металів, успіх гарантований. На жаль, це не правда. Річ у тому, що глибокі монети або цінні артефакти будуть звучати сигналом чорного заліза, а ваш металодетектор їх пропустить оскільки ви закрили сигнали чорного заліза. Тому професіонали завжди ходять на всіх металах, і тільки в виняткових випадках (наприклад, сильно засміченій ділянці) включають дискримінацію.
Дорогий металошукач
Дорогий металодетектор вважається гарантією успіху у пошуку скарбів і знахідок, але це зовсім не так. Якщо на місці пошуку нічого немає, то як дорогий, так і бюджетний пристрій виявлять це. Натомість якщо ви правильно обрали місце, то результат буде однаковий незалежно від вартості вашого пристрою. Досвідчені пошуковики стверджують, що більшість знахідок знаходиться на глибині до 25 сантиметрів, на якій зможе працювати будь-який пристрій. А головне, що визначає успіх - це саме місце пошуку. Якщо під землею є багато знахідок, то навіть найбюджетніший пристрій зможе їх виявити. Тож не забувайте, що дорогий металодетектор - це не головне, головне - це ваш досвід та правильний вибір місця для пошуку.
Єдина у своєму роді техніка, яку називають топовими моделями металодетекторів, пропонує користувачам більшу кількість налаштувань, що дозволяють отримувати більш детальну інформацію про те, що під землею. Однак, не забувайте, що ви завжди маєте лопату в руках, і якщо у вас є навіть найменші сумніви, варто копати, щоб розвіяти всі свої сумніви. І запам'ятайте, що більше ви копаєте, тим більше знаходите. Так що не залежно від того, на якій техніці ви працюєте, копати все одно доведеться.
Розчарування від ям
Часто трапляється так, що приходячи на місце, ви бачите, що тут вже хтось успішно покопав. Багато новачків, зіткнувшись з таким випадком, повертаються додому з порожніми руками. Проте це помилка, не варто забувати, що часто скарбошукачі пропускають сигнали, котушка може бути неправильно поведена, а деякі люди збирають лише найкращі знахідки, забуваючи, що пропускають ще більше. Так що не ідіть від цієї території, просто продовжуйте свої пошуки. Пам'ятайте, що 100% вибитих місць практично не буває. Це факт, перевірений тисячами людей.
У своїх пошуках скарбів не забувайте про ліс! Багато людей пропускають це місце, але марно. Ліс може приховувати багато цікавого, навіть поза стежками. У минулому, люди заховували щось біля основних доріг і потім втрачали місце. Крім того, в лісі ви можете займатися цим хобі більш спокійно, насолоджуючись природою навкруги.
Коли ви знаходите монету чи інший предмет під час пошуків, не поспішайте закопувати ямку одразу. Краще перевірте її сигнал ще раз, і тільки коли сигнал повністю зникне, тоді закопайте ямку. Це може врятувати вас від пропущення ще декількох цінних знахідок. Багато новачків, збираючи свої перші монети, одразу закопують ямку, але в цьому місці може бути ще багато цікавих предметів, які можуть бути виявлені, якщо знайти час для детальнішого дослідження. Пам'ятайте, що у пошуках скарбів важливо бути уважним і неспішним, тоді ви точно знайдете більше цінних предметів.
Молоді шукачі скарбів часто розчаровуються, коли вони знаходять не те, що очікували, а лише кришки від консервів та інші сміттєві залишки. Однак, якщо ви звернете увагу на ці знаки присутності людини, то зможете знайти багато цікавого. Важливо розуміти, що пробки та банки є одним з найточніших індикаторів того, що тут хтось був. І хоча знайти бажані монетки може бути важко, не забувайте, що вони можуть бути приховані поруч з тими самими сміттєвими залишками. Так що не здавайтесь занадто швидко, а звертайте увагу на все, що знаходиться під ногами.
Якщо Вас цікавить спілкування з місцевим населенням, важливо пам'ятати про деякі особливості. Не кожен готовий до спілкування, проте, якщо Ваш співрозмовник є адекватною та неагресивною людиною, то Ви можете спробувати поговорити з ним. Місцеві мешканці можуть бути джерелом багатої інформації, однак успіх спілкування залежить від Ваших навичок комунікації. Якщо Ви вмієте вести діалог та встановлювати зв'язки з людьми, це буде Вашою великою перевагою.
Проте, слід пам'ятати, що це не завжди буде просто. Можливо, Ви натрапите з певними труднощами, зокрема, якщо раніше хтось з Вашого оточення залишив негативний слід серед місцевих мешканців. В цьому випадку Вам необхідно буде побудувати довіру заново, і для цього Вам знадобляться уважність, терпіння та вміння слухати свого співрозмовника. Якщо Ваш співрозмовник відчуває, що Ви цікавитесь тим, що він розповідає, то шанси на успішну комунікацію значно збільшуються.
Спілкування з місцевим населенням
Найголовніше правило для початківців скарбошукачів - завжди слід бути уважним і дивитись під ноги та навкруги. Особливо коли ви шукаєте заховані скарби на території колишнього хутора, який давно заріс травою. Це може здатися банальним і навіть смішним, але ця міра безпеки допоможе уникнути падіння у підвалину чи колодязь. Багато новачків зазвичай займаються лише малюванням картинок у своїй уяві, не звертаючи уваги на навколишній світ. Однак, щоб бути успішним в пошуках скарбів, потрібно бути уважним і завжди дивитись навколо себе. Якщо випадково виявите колодязь, слід негайно його відмітити, наприклад, вставивши довгу палицю або закривши його колодами, щоб ніхто не потрапив у нього випадково. Не забувайте про це правило, оскільки воно може врятувати не тільки вам життя!
Отже, в цій статті ми розглянули основні помилки та недоліки, які можуть допустити початківці скарбошукачі. Ми дізналися про важливість дотримання правил безпеки, вибір місця пошуку та взаємодії з місцевим населенням.
Отже, дотримуючись основних правил безпеки та інструкцій, ми зможемо знайти багато цікавих речей під час пошуку та відчути задоволення від цієї діяльності що захоплює.
Ваш Олександр Максимчук!
Найкраща нагорода для мене як автора - ваш лайк у соціальних мережах (розкажіть друзям про цю статтю), а також підписуйтеся на мої нові статті (просто вкажіть у формі нижче свою адресу електронної пошти і ви будете першими, хто їх читатиме)! Не забувайте коментувати матеріали, а також запитуйте будь-що щодо пошуку скарбів! Я завжди відкритий до спілкування і стараюся відповідати на всі ваші запитання, прохання і зауваження! Зворотний зв'язок на нашому сайті працює стабільно - не соромтеся!
90% монет знайшов на глибині 0-15см.