Що далі в ліс, то товще коріння

Аверс » Пошук скарбів » Молитви, обряди та звичаї в житті шукачів скарбів

Молитви, обряди та звичаї в житті шукачів скарбів

Дата публікації: 03 Квітня 2023 в 10:47

У наш час, коли наука та розум витісняють забобони, багато людей все ще вірять у силу обрядів та молитов. І хоча це може здатися дещо архаїчним, варто згадати, що наші пращури, які заховували коштовності, теж вірили в надприродні сили та здійснювали культові обряди.

Для багатьох шукачів скарбів, окрім бажання знайти цінні речі, теж важливо мати удачу та успіх. І хоча це може здатися незначним забобоном, варто пам'ятати, що віра в успіх та удачу може стати потужним мотиватором у досягненні мети.

Проте, не всім шукачам скарбів пощастило. Історії про загадкові смерті після розкопок свідчать про те, що місця з поховання коштовностей можуть бути  небезпечними. Такі історії можуть викликати побоювання та страх, але водночас допомагають бути обачним та ретельно підходити до пошуків.

Кінець кінцем, кожен шукач скарбів має свої власні переконання та підходи до пошуків. Для деяких це може бути віра в надприродні сили, для інших - ретельне вивчення карти та історії місцевості.

Я вважаю, що кожен, хто шукає скарби, має свої особливі ритуали та молитви, які він виконує перед тим, як відправитися на пошуки. Але часто, якщо запитати про це, більшість людей промовчать або змінять тему. І це зрозуміло, оскільки віра та духовність - це особисте, і кожен вирішує, чи хоче ділитися цим з іншими.

Кожен шукач скарбів вибирає свій власний спосіб підготовки до пошуків. Дехто бере з собою металодетектор та лопату, а в рюкзаку носить атеїстичну літературу. Інші ж перед походом читають молитву, кидають монетку на дорогу, або надягають на себе те, в чому знайшли найбільше скарбів.

При читанні форумів та книжок про шукачів скарбів, я часто зустрічав згадки про те, що люди цього роду дуже забобонні. Наприклад, щоб зібратися на пошуки, дехто обумовлює час зустрічі за два дні щонайменше, оскільки завжди знайдеться чинник, який заважатиме зустрітися в інший день - то погода не підходить, то день не відповідний, і ще багато інших невеликих чинників, які неможливо перелічити.

За моїм досвідом, вивчення Православ'я та скарбошукацьких традицій завжди є надзвичайно важливим та цікавим процесом. Під час своїх подорожей у світ пошуків, я багато читав та обговорював на форумах різноманітні теми, пов'язані з цією тематикою. І отримав для себе неоцінену інформацію про те, які святі покровителі супроводжують шукачів скарбів.

Серед них згадуються такі імена, як святий Апостол Симон Зилот, захисник від злої волі та зрадницьких змов, а також Архієпископ Новгородський, який прославився своєю опікою над шукачами золота та скарбів. І, звісно ж, Святитель Іоанн, який згідно з легендами, знаходив найцінніші скарби та чудеса, допомагаючи всім, хто звертався до нього з молитвою.

Окрім того, дуже важливо дотримуватися духовних принципів та ритуалів, які допомагають налаштуватися на пошуки та забезпечують успіх у цій нелегкій справі. Такі ритуали можуть бути різними для кожного шукача, проте вони допомагають створити своєрідну ауру та залучити до себе успіх та щастя.

Тож, я бажаю всім шукачам скарбів знайти своїх святих покровителів та дотримуватися традицій та ритуалів, які допоможуть їм досягти мети та знайти бажані скарби.

Також, багато шукачів скарбів відзначають, що їхня віра і духовність допомагають їм на пошуках. Вони зазначають, що важливо підтримувати духовну гармонію, щоб знайти скарби, які їх вже чекають.

У Православ'ї також є свої ритуали та обряди, які можуть допомогти на шляху до знаходження скарбів. Наприклад, перед пошуками можна прочитати молитву і запалити свічку святому покровителю, а також отримати благословення від священника.

Як бачите, духовність та віра можуть стати сильним допоміжним інструментом у пошуках скарбів. І хоча кожен обирає свій власний підхід до цього процесу, важливо пам'ятати, що головне - це гармонія з самим собою і з навколишнім світом.
Покровителі шукача скарбів: святий Апостол Симон Зилот, Архієпископ Новгородський і Святитель Іоанн

Отже, відомо, що 23 травня - це день, коли шукачі скарбів вшановують пам'ять святого Апостола Симона Зилота. Вірять, що саме у цей день знайдення скарбів є особливо благословенним, оскільки золото має зв'язок зі святим Зилотом. Але це не єдиний святий покровитель для тих, хто займається пошуками скарбів.

Серед інших святих, на кого зазвичай звертаються шукачі скарбів, є Святитель Іоанн. Він відомий своєю духовною мудрістю та великою поміччю в допомозі у виявленні скарбів. Також існує безліч молитов, які допомагають знайти скарби та захистити від негативних енергій.

Таким чином, віра та духовність грають важливу роль у пошуках скарбів, а від опіки святих залежить успіх та безпека цієї пригоди. Якщо Вас цікавлять пошуки скарбів, то залучення духовності та віри може стати ключем до успіху.

Святий Апостол Симон Зилот

Святий Апостол Симон Зилот - один з Дванадцятьох апостолів Ісуса Христа, який проповідував Євангеліє у Палестині та Персії. Його прізвисько "Зилот" походить від грецького слова "зилωτής", що означає "революціонер" або "політичний активіст". За легендою, Симон був учасником єврейського повстання проти римського владаря, але потім знайшов своє покликання у проповідуванні Христової Євангелії. Із заступництва Святого Симона Зилота, християни вірують, можуть дістати допомогу в пошуку скарбів та втраченого майна.

Святитель Іоанн

Святитель Іоанн, який також відомий як Іоанн Златоустий, був архієпископом Константинополя в IV столітті. Він славився своєю ерудицією та красномовством. Іоанн писав багато творів на теми християнської доктрини та богослов'я, які стали класикою християнської літератури. Його проповіді та роздуми стали джерелом духовної науки для поколінь християн. Святитель Іоанн також був іконоборцем, який виступав проти використання ікон в християнському культі. Його трактати привели до культурного і релігійного конфлікту, який відомий як іконоборець. Він помер у 407 році і його шанують як святого в Східній та Західній церквах.

Молитви шукача скарбів

Замовляння для тих, хто шукає скарб

Зоре-зіронько, світи мені світло ясне,
відкрий таємниці, які ховаєш в долині глибокій.
Веди мене за горби та пагорби,
до заповітного скарбу, де лежить золото й срібло.
Вітре-вітровичу, гони хмари та тумани,
розкрий дорогу до багатств, які маю знайти.
Нехай міцні камені розступляться переді мною,
та запросто дам мені те, що мені належить.
Іду, блукаю в далекі світи,
доки не знайду свій скарб, що для мене покладено.
Я (ім'я) заклинаю тебе, скарбу, вийти з темряви
і стати перед мною, як дім у величезному полі.
Зоре-зіронько, вітре-вітровичу, камені розступіться
і дайте мені знайти мій скарб, заповітний таємний.

І ще одне замовляння для тих, хто шукає скарб, читається, стоячи над предметом, наприклад: металодетектор, карта, лопата тощо...

Встаньмо, зоре, зі світом гожим,
По горбах, по ярах, пагорбах та лісам,
Із сонцем, як неземним благом.

У полі чи лісі де трава зелена,
Стоїть камінь великий,
Під ним скарби коштовні, камені ясні,
Срібло лите, перли низані.

І от я, (ім'я) з відвагою серця,
Збираюсь цінний камінь відвалити,
Щоб забрати все, що лежить під ним,
Золото, Срібло, Перли.

І той, що скарбницю клав,
Що мріяв про мене, як я (ім'я) уранці прийду
Щоб забрати все, що ти поклав під камінь,
Із всім багатством повернутися у світ справжній.

Є так само змова на відшукання скарбів

О, Всевишній, що на небесах,
Послухай молитву мою й не забудь мене,
Подаруй мені, (ім'я молитовника), силу та мужність,
Щоб при ставників злих від поклажі відігнати,
І злата із землі на добрі справи взяти.

А я, (ім'я молитовника), нехай знайду чесну торгівлю купецьку,
Щоб здобути достаток та славу у Твоїй благодаті.

Бо вірую я, що Ти знаєш мої бажання,
І Ти підтримаєш мене в моєму прагненні,
Бо Ти - Бог, що дарує нам все,
І Твої благословення нескінченні.

Тож нехай будуть виконані мої слова,
І нехай Твоя благодать сяє на мене,
І я завжди буду славити Тебе,
О, Всемогутній Боже. Амінь.

Коли Ви знайшли скарб, є оберіг тому, хто в землі знайде скарб

В ім'я Отця і Сина і Духа Святого,
На морі чи в океані на острові,
Буяні лежить скриня дерев'яна,
у скрині лежить ключ олов'яний.
Скарб лежить, який рогатий чорт сторожить.
Встаю помолюся і (ім'я молитовника) вийду, перехрестюся.
Бог у розумі, хрест на мені.
Іду, поспішаю, очей не підіймати, Господа не забуваю.
Господи, здолай рогатого,
здолай чорта багатого.
Рогатого побивай, багатство його забирай.
Дай цей скарб мені, моїй грішній душі.
Нехай закляття будь-яке розіб'ється,
до душі моєї грішної не підбереться.
Бог в розумі, хрест на мені(ім'я молитовника), Божому рабі.
Хто дев'ять разів змову цю прочитає, того жодне заклинання не візьме.
Справа моя міцна, слово моє чіпке. Ключ, замок, язик. Амінь. Амінь. Амінь.

Так само є промова, яку читають на місці знахідки скарбу

Вдень зі свічкою в руках не шукають, а знаходять. Вдень зі свічкою не дивляться, а примічають.
Вдень зі свічкою не знають, а дізнаються.
Відкрийся таємниця в утробі землі прихована через святу воду, через справу мою, через слово моє. Усе, що в землю рукою людини вкладено, в моїй чаші відобразиться, місцем визначиться, знаком підтвердиться.

Якщо Ви хочете, щоб покладене Вами, не було взято іншими, є така молитва

Скарб мій, поклажа, замикаю тебе не ключами, а сімома словами. Хто це візьме, той далеко не піде. Амінь.

З найбільш шанованих лісових створінь, для шукача скарбів вважається дід Хабар, йому присвячені така молитва

Земляний ти наш дід
Дай мені парочку монет
Я законів дотримуюся
Ямки за собою закопую
Що не потрібне наверх викидаю
Для широкого огляду всім!!!

Шукачі скарбів, як правило, вірять у те, що успіх у пошуках залежить не лише від знань, техніки та інструментів, але й від дотримання певних обрядів та прикмет. На цьому полягає чарівна сила пошуків, яка зачаровує людські серця та приваблює до себе тисячі скарбошукачів щороку.

Серед таких обрядів можна знайти заборону сваритися перед походом на пошуки, адже це може викликати невдачу. А під час копання, не потрібно озиратися і спілкуватися.

Зокрема, знахідки найчастіше здійснюються вранці на сході сонця, тому найбільші шанси на успіх будуть у тих, хто з'являється на місці знахідки завчасно до цього часу. А також варто згадати про те, що під вечір перед заходом сонця також можуть бути здійснені знахідки.

Забути під час виїзду потрібну річ - до удачі, головне, що б це був не металодетектор). Одна з відомих прикмет в пошуку скарбів що одна знахідка може привернути іншу, якщо взяти її з собою. Тому деякі шукачі беруть на пошуки найкращу свою знахідку.

Якщо радіти кожній дрібниці, можна привабити ціннішу знахідку. Навіть іржавий цвях може принести удачу, якщо його підібрати. За кожну знайдену дрібницю потрібно подумки дякувати. Багато сучасних шукачів скарбів вірять у діда Хабара - хранителя скарбів. При кожній знахідці, дякують йому.

Не рекомендується надягати або використовувати знайдені речі, такі як каблучки, ланцюжки або амулети, оскільки це може привернути долю їх попереднього власника, або мати негативну енергетику. Важливо бути уважним та розумним у використанні знайдених скарбів.

Деякі шукачі скарбів радять одразу ж реалізовувати знайдені цінності, побоюючись за погану карму. Інші, навпаки, вважають, що зібрані старовинні знахідки захищають дім від зла та приносять удачу.

В пошуках скарбів кожен знак, кожна деталь має своє значення. Наконечник списа чи куля, що були свідками минулого, можуть стати оберегом від біди у майбутньому. Метал, що колись забрав життя, тепер може захистити.

Шукачі скарбів добре знають, що кожен предмет має свою історію та енергетику. Тому, якщо у Вас є одяг, у якому колись знайдено найкращі артефакти, одягніть його на свої пошуки - можливо, це приверне удачу.

Але не лише одяг має значення. Яскраві кольори краще не носити на пошуки, бо можуть відлякати знахідки. Так само, пошуки не можна переносити на інший день, якщо вже пішла удача. Навіть якщо треба працювати вночі - це того варте.

Кожен шукач має свої власні прикмети та обряди, які привертають удачу. Але найголовніше - подякувати за кожну знахідку та поважати історію та енергетику кожного предмета.

І, якщо у Вас є що додати чи поправити, не соромтеся ділитися своїми знаннями та досвідом у коментарях. Відкривайте нові горизонти у своїх пошуках та вдячність і знання знайдуть до Вас дорогу.


Ваш Олександр Максимчук!
Найкраща нагорода для мене як автора - ваш лайк у соціальних мережах (розкажіть друзям про цю статтю), а також підписуйтеся на мої нові статті (просто вкажіть у формі нижче свою адресу електронної пошти і ви будете першими, хто їх читатиме)! Не забувайте коментувати матеріали, а також запитуйте будь-що щодо пошуку скарбів! Я завжди відкритий до спілкування і стараюся відповідати на всі ваші запитання, прохання і зауваження! Зворотний зв'язок на нашому сайті працює стабільно - не соромтеся!
Оцініть мою публікацію
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (голосів: 23, рейтинг: 4,43 з 5)
Завантаження...





Коментарів до статті: 3
  • Володимир Гончаров

    Аж страшнувато копати тепер )))

  • Ігор

    Багато цікавого!Дякую!

    • Александр Максимчук

      Дякую

Додати свій коментар:

Увійти через соцмережі: 


*:


Чи знаєте Ви, що...
  • За законами України, найняті для пошуків скарбу люди, а також ті, для кого пошуки скарбів входять у професійні обов'язки (наприклад, археологи), шукачами скарбів не є і на скарб претендувати не можуть...